Концерт на честь відкриття сезону пролунав у філармонії

Гала-концерт, присвячений 79-му сезону відлунав у філармонії м. Суми. Приурочили його до Міжнародного дня музики, що святкують 1 жовтня.

Музиканти зібрали повну залу. Звучала класична та естрадна музика. Відкривали концертну програму лауреат республіканського конкурсу, камерний оркестр “Ренесанс”, із диригентом Людмилою Стичук.

Далі твори Ю. Калугіна, М. Кропивницького, М. Лисенка та інших виконували вокалісти філармонії під супровід оркестру “Ренесанс”.

Українські народні пісні у сучасній обробці заспівали Валерія Дідоренко та ансамблі “Слобожанські барви” і “Лада”.

Ірина Ященко, вокалістка Сумської обласної філармонії: “Я сьогодні буду виконувати українську пісню, вона незвичайна, красива, не побоюсь цього слова, тому що сама назва говорить сама за себе – «Музика Надїї і Любові» “.

Леонід Матвієнко, заслужений артист України, вокаліст Сумської обласної філармонії: “Буду співати І. Шамо «Осіннє золото». Думаю, концерт пройде успішно, концерт різноманітний, буде і класика і естрада, буде і більш сучасна – це джаз”.

Цього концертного сезону, говорить керівник філармонії, він хоче бачити в залі більше молоді.

Олександр Даниленко, директор Сумської обласної філармонії: “За цей рік ми повинні зробити не тільки унікальний продукт, який зацікавив не тільки спеціалістів та глядачів, а був доступний для глядацької аудиторії, будуть спеціальні програми з лекціями, концертами, де б школярам було цікаво”.

Загалом концерт тривав близько 3-х годин. Гучними оваціями проводжали зі сцени артистів глядачі.

Джерело: http://tv.sumy.ua/kontsert-na-chest-vidkryttya-sezonu-prolunav-u-filarmoniyi/