“Ми ніколи не зрічемося рідної мови, ми ніколи не зрічемося рідної землі…”

Такі пісні лунали сьогодні у Сумській обласній філармонії у рамках тематичного концерту “Шлях до свободи”, що традиційно відбувся До Дня Гідності та Свободи.

 

Повна зала людей. Хвилиною мовчання вшанували всіх, хто віддав найцінніше заради нової України – своє життя. Говорили про те, що Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку дежави та суспільства, згуртувала свідомих громадян, справжніх патріотів заради спільної мети — європейського майбуття, згадували події тих днів, усвідомлюючи, що шанс на зміни дістався дорогою ціною.

У заході взяли участь керівники області:
“Ми маємо бути вартими тих людей, які загинули… Маємо йти до мети, маємо консолідуватись…”, – звернувся до присутніх голова обласної державної адміністрації Микола Клочко .
“Справжню незалежність ми отримали 4 роки тому. Відбулась переоцінка цінностей. Пам”ятаймо хлопців, що загинули, щоб це було недаремно…” – зазначив перший заступник голови Сумської обласної ради Анатолій Річкаль.

У залі лунали українські патріотичні пісні, пісні про любов до України, до рідної мови, твори козацької тематики. У концертній програмі виступи заслуженого артиста України Леоніда Матвієнка , заслужених працівникыв культури України Людмили Мостіпанової та Євгена Радченка, вокалістів Валерії Дідоренко, Ірини Ященко, Ольги Штики, вокального жіночого колективу “Лада”.
Завершили концерт піснею “Єднаймося, люба родино” у виконанні ансамблю народної пісні “Слобожанські барви”.