«Ще не вмерла в Україні ні слава, ні воля…»

У обласній філармонії відбувся концерт до 26-ї річниці затвердження державного гімну України. «Ще не вмерла в Україні ні слава, ні воля…», –

на початку концерту всі глядачі долучились до виконання головної пісні країни – Гімну Держави, яку виконав ансамбль народної пісні «Слобожанські барви».

Ведучі нагадали, що в його основу покладено вірш поета і етнографа Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна”, а 15 січня 1992-го року музичну редакцію Державного Гімну затвердила Верховна Рада України. Відтоді, «Ще не вмерла в Україні ні слава, ні воля…» – святкова пісня, що є своєрідною візитівкою нашої країни.

Всіх присутніх у залі вітали кращі виконавці та колективи філармонії, а саме, заслужений артист України Леонід Матвієнко, заслужений працівник культури України Євген Радченко, жіночий вокальний ансамбль «Лада», вокальний ансамбль «Елегія», вокалістка Ольга Штика, дует Обозних та інші.

Лунали пісні – зізнання у любові Україні, українські народні пісні, які об’єднують нас, як націю, як нескорений і незламний народ.