40 РОКІВ СЛУЖІННЯ КУЛЬТУРІ

40 років Інститут культури і мистецтва СумДПУ ім. А.С. Макаренка готує професійні кадри для галузі культури. Аби відзначити ювілей, уся дружня родина викладачів, студентів та випускників вишу зібралась у Сумській обласній філармонії.

Привітали ювілярів заступник голови облдержадміністрації Микола Подопригора та перший заступник голови обласної ради Анатолій Річкаль.

«Інститут є родзинкою мистецької освіти Сумщини. І я впевнений, що наступні 40 років стануть для вас ще кращими для вашого розвитку та розвитку студентів і випускників», – зазначив у вітальному слові Микола Подопригора.

Кращим викладачам і науковцям він вручив грамоти облдержадміністрації за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності та з нагоди 40-річчя закладу.

Доцент кафедри музично-інструментального виконавства, заслужена діячка мистецтв України Валентина Макарова нагороджена Грамотою Сумської обласної ради.

Свято продовжилось грандіозним концертом за участі творчих співочих та інструментальних колективів навчально-наукового Інституту культури і мистецтва та Сумської обласної філармонії, які вже багато років поспіль працюють у творчому тандемі і дарують поціновувачам прекрасного часточку своєї душі