80 РОКІВ В ІСТОРІЇ МУЗИКИ: ФІЛАРМОНІЯ ВІДКРИЛА ЮВІЛЕЙНИЙ СЕЗОН

Вже традиційно 1 жовтня, у Міжнародний день музики Сумська обласна філармонія відкрила ювілейний концертний сезон.

Серед численних шанувальників музичного мистецтва у залі були присутні перший заступник голови Сумського обласного депутатського корпусу Анатолій Річкаль, керівники обласної державної адміністрації, депутати, громадські діячі.

Вітаючи місцевий храм музики з ювілейним стартом, Анатолій Річкаль зауважив, що йому приємно поринути у чудову дружню атмосферу, де панує творчість, натхнення, гармонія. «У цих стінах з’являється відчуття душевного затишку. Бути цікавими і дорослим і дітям – завдання не з легких, однак артистам філармонії на чолі з Олександром Даниленком це вдається», – зазначив він.

Від імені Олени Мельник, очільниці обласного управління культури, присутніх у залі привітала заступниця Раїса Грицаєнко. Вона побажала колективу професійного зростання, щирого спілкування, гарного настрою для створення нових цікавих проектів.

Цього дня артисти філармонії отримали низку відзнак від Сумської облдержадміністрації, обласної ради, обласного управління культури та керівництва філармонії. У свою чергу обласна клінічна лікарня презентувала на честь свята смачний торт, а депутати облради зробили свій посильний фінансовий внесок у ремонт музичного інструменту закладу.

Далі ж на глядачів чекав чудовий ювілейний концерт класичної музики.

До речі, 80-й ювілейний сезон філармонія відзначатиме цілий тиждень, і чекає поціновувачів музичного мистецтва щодня о 18-00 на свята музики.