У «РЕНЕСАНСУ» ЮВІЛЕЙ

17 вересня виповнилось 35 років від дня утворення камерного оркестру старовинної та сучасної музики «РЕНЕСАНС». З цієї нагоди у філармонії відбувся ювілейний концерт.

З вітальним словом до присутніх у залі звернулась заступник начальника управління культури облдержадміністрації Раїса ГРИЦАЄНКО. Вона зазначила, що 35 років для колективу – це вік дорослості. За цей час «Ренесанс» пройшов шлях розвитку, отримав звання Лауреата республіканського конкурсу, і на сьогодні є провідним творчим колективом Сумщини.

Від імені керівництва області вона відзначила артистів оркестру і вручила нагороди. Зокрема, Людмила Стичук, заслужена артистка України, головний диригент отримала відзнаку обласної ради «За заслуги перед Сумщиною» Ш супеня, Борис Гончаренко (контрабас) – цінний подарунок, інші оркестранти – грамоти, подяки від обласної державної адміністрації, обласної ради, управління культури.

На сьогодні колектив має різнобарвний репертуарний букет із творів всесвітньо-відомих класиків, а також корифеїв українського музичного мистецтва. Вони багато гастролюють та співпрацюють з багатьма відомими митцями такими як: народний артист України Володимир Кошуба (м. Київ), Станіслав Калінін (Харків), Асако Хірабаяші (Японія), диригент Вінстон Вогель (США) та інші.

Колектив є постійним учасником міжнародних фестивалів, присвячених творчості П.І.Чайковського, «Бах – фест», «Органум».

Ювілейний концерт відкрили увертюрою Дж.Россіні до опери «Сорока-злодійка». У програмі концерту твори В.Моцарта, Є.Гріга, І.Кальмана.

Глядачі не відпускали артистів зі сцени, вітали ювілярів оплесками, квітами, оваціями!!!