САНДРО НАГЛІЯ НА СЦЕНІ ФІЛАРМОНІЇ

Відбувся аншлаговий концерт «Музика з італійським присмаком» за участю італійського диригента Сандро Наглія, оркестру старовинної та сучасної музики «РЕНЕСАНС» (головний диригент – Людмила Стичук) та народного артиста України Володимира КОШУБИ (орган)

Від імені обласного управління культури всіх присутніх у залі зі справжнім святом музики привітала заступниця начальника управління Раїса Грицаєнко. Вона вручила подяку італійському маестро за активну концертно-творчу діяльність з популяризації камерно-оркестрової музики, співпрацю з оркестром «РЕНЕСАНС», цікаве виконання творів, проведення майстер класів та високий професійний диригентський рівень за підписом очільниці управління Олени Мельник.

У програмі концерту звучали твори італійських та британських композиторів, а також Г.Ф. Генделя, В. Моцарта, Т. Альбіноні, О. Респігі.

Зала була переповнена глядачами, які довго не відпускали маестро зі сцени. Люди дякували за подаровані хвилини спілкування з музикою, позитивні емоції шквалом оплесків, вигуками браво. На «біс» Сандро виконав італійську неаполітанську пісню та сучасну мелодію.

P.S Cандро Наглія, як тенор, дебютував у 1987 році в Театрі каркати в Мілані. Диригентська кар‘єра італійського маестро розпочалась у 2001-му році. Як співак виступав по всій Європі, Північній і Південній Америці, Азії, записав понад чотирнадцять компакт-дисків.