«…В МОЄМУ СЕРЦІ НАВІКИ ІМ’Я ЖІНОЧЕ УКРАЇНА…»

У Сумській обласній філармонії відбулись урочисті з нагоди Дня Гідності і Свободи, який відзначається щорічно 21 листопада згідно указу Президента з метою утвердження в Україні ідеалів свободи та демократії, віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004-го та у листопаді 2013-го – лютому 2014-го рр. постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод.

Повна зала людей, багато молоді, до яких звернулись присутні на заході представники влади.
Зокрема, керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький закликав всіх завжди пам’ятати ці події, не залишатися осторонь і творити разом гідне майбутнє нашої держави!

«Події тих днів вкотре довели, що наш народ єдиний у своїх прагненнях, що ми гідні бути вільними», – висловила переконання заступниця голови Сумської обласної ради Тетяна Головко.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто віддав найцінніше – своє життя заради нової України.
У залі лунали українські народні, пісні патріотичного спрямування у виконанні кращих колективів та солістів Сумщини. Глядачам сподобалось акапельне виконання «Ой, у полі жито» у виконанні ансамблю народної пісні «Слобожанські барви», «В моєму серці навіки ім’я жіноче – Україна», – зізнавався у любові до Батьківщини Заслужений артист України Леонід Матвієнко, свої пісні дарували Заслужений діяч мистецтв України Валерій Козупиця, заслужена працівниця України Людмила Мостіпанова та інші.