ЮВІЛЕЙНИЙ ВЕЧІР ОЛЕКСАНДРА ВЕРТІЛЯ

У філармонії відбувся ювілейний вечір поета, перекладача, заслуженого журналіста України, голови Спілки письменників Сумщини Олександра Вертіля. Творча зустріч під поетичною назвою «Мій листопад» відбулась у дружньому колі, теплій, домашній атмосфері. Вшанувати поета прийшли багато людей – представники влади, громадськості, колеги по перу, молодь.

На початку зібрання з вітальним словом до присутніх звернулась Олена Мельник, начальниця управління культури Сумської обласної державної адміністрації. Вона розповіла про першу зустріч з митцем, і про те, як одразу закохалась у його поезію. Вона зазначила, що ім’я Олександра Вертіля золотими літерами вписане у історію Сумщини і побажала довгих літ, плідної творчої праці, натхнення в ім’я розбудови України.

Ювіляр отримав численні привітання. На його честь лунали пісні, як подарунок, від кращих митців Сумщини. А саме, заслуженого артиста України Леоніда Матвієнка, заслуженого працівника культури України Євгена Радченка, заслуженого діяча мистецтв України Валерій Козупиці.