“ORGANUM- 2019” ВІДКРИТО

23 березня концертом учасників колективу – Pracht-Ensemble (камерний ансамбль, Одеса) у складі – Андрій Прахт (клавесин), Олена Ріхтер (сопрано) у філармонії відкрився “ORGANUM- 2019” – двадцять шостий фестиваль органної та камерної музики.
Артисти у Сумах вже не вперше, в основі їх творчості – музика Ренесансу, Бароко і Класицизму, яка своїм багатством і складністю має право бути названою «золотим періодом» музичного мистецтва.

Педагогічна і просвітницька діяльність колективу розкриває секрети виконання творів ХУ-XVIII ст. молодому поколінню музикантів. Артисти члени журі професійних міжнародних та Всеукраїнських конкурсів, конференцій і майстер-класів. Гастрольні тури колективу успішно проходять в Україні і за кордоном.

Ансамбль – учасник багатьох фестивалів. У 2016-2017 р. випущені аудіо- та відеозаписи творів великих геніїв минулого. Виконання на унікальних автентичних інструментах є ексклюзивною особливістю всіх творчих проектів.

Цього року фестиваль триватиме з 23 березня по 14 квітня, і участь в ньому візьмуть обдаровані музиканти з України та Вірменії.