У ФІЛАРМОНІЇ «Citius, Altius, Fortius!»

Свято олімпійської слави «Citius, Altius, Fortius!», що у перекладі означає «Вище, Швидше, Сильніше!» відбулось у філармонії.
Воно присвячене 80-річчю заснування області, яка унікальна в олімпійському відношенні, адже в Україні важко знайти край, який би мав стількох уславлених чемпіонів та призерів у різних видах спорту.

Назва свята співзвучна назві презентованої книги, автором якої є добре знаний як на Сумщині, так і в Україні, поет, перекладач, заслужений журналіст України, член Національної спілки письменників України, лауреат багатьох літературних премій, власний кореспондент газети Кабінету Міністрів України «Урядовий кур’єр» – Олександр ВЕРТІЛЬ
Презентовані також окремі видання автора «Олександр Шапаренко: на гребені хвиль», «Володимир Голубничий: 20 кілометрів до тріумфу», «Олена Петрова: срібний сніг».

Книги видані у рамках проекту, підтриманого організаційно і фінансово владою.

У залі присутні шанувальники спорту, представники влади, громадськість, безпосередньо спортсмени – легендарні олімпійці, Почесні громадяни Сум Олександр Шапаренко, Олена Петрова, молодь.

Артисти філармонії із задоволенням із задоволенням вітали учасників свята, даруючи свої музичні вітання.