«ТВІЙ ШЕВЧЕНКО»

Під такою назвою у Сумській обласній філармонії відбувся концерт до 207-річчя від дня народження видатного поета, класика української літератури, мислителя, художника Тараса Григоровича Шевченка.

Відкрили концерт поемою «Пам’яті Кобзаря» А.Штогаренка у виконанні лауреата республіканських конкурсів камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс», диригент Борис Гончаренко.

Цього дня у залі лунали твори на слова Тараса Шевченка «Думка», «Чого мені тяжко», «Якби мені черевички», «Зоре моя вечірняя» у виконанні артистів філармонії Тетяни Ластовецької, Лариси Мухіної, Вікторії Чиж, Катерини Фесенко, Дар’ї Кочури, вокального тріо у складі Діани Аполлонової, Валерії Станченко та Вікторії Попельнух.

«Не тополю високую» виконав музичний колектив «Елегія», художній керівник Оксана Голубцова.
На завершення « Думи мої, думи», «Вітре буйний» та «Реве та стогне Дніпр широкий» у виконанні ансамблю народної пісні «Слобожанські бари», художній керівник Юрій Надточий.

У концерті взяли участь концертмейстри Олена Когут (ф-но), Світлана Якимова (ф-но), фортепіанне тріо у складі Лариси Іванової (віолончель), Валентини Макарової (скрипка) та Олени Антонець (ф-но), а також хореографічний колектив філармонії.