“ТИ НАЙКРАЩА, МОЯ УКРАЇНО!”

??Якщо зібрати усі слова в єдиний текст, об‘єднати усі вірші у єдину поему чи сплести у найбільшу епопею усю прозу, написану про нашу Україну, її поступ і одвічну боротьбу за волю і незалежність, то все одно не вистачить емоцій, щоб описати неймовірні почуття кожного свідомого українця до своєї держави і усвідомлення власної ідентичності, неповторної українськості.
??Цей день, що є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, відзначається як найголовніше свято нашої країни.
Із кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян.
?30 серпня на сцені Сумської обласної філармонії відбувся концерт, присвячений Незалежності України. Артисти філармонії долучились до національного святкування «Дня народження» нашої неньки, організувавши неймовірно чуттєвий і наскрізь просотаний патріотизмом і гордістю концерт, на якому були представлені як вокальні, так і танцювальні композиції.
?На жаль, як і на рушникові, на долі України поєднуються червоні і чорні кольори. Незважаючи на увесь трагізм сьогодення, мистецький захід додав яскравості і барвистості до нашого культурного буття!