210-річниця від дня народження Т.Г.Шевченка

9 березня цього року виповнилось рівно 210 років від дня народження Т.Г. Шевченка – духовного батька українства, славетного Кобзаря, чиї слова і зараз звучать надзвичайно пророче.

Сумська філармонія доєдналась до вшанування великого митця. Артисти дали чудовий концерт. Звучали пісні про Тараса, на слова Великого поета та патріотичного спрямування.

«Реве та стогне Дніпр широкий» – розпочав концерт –ансамбль народної пісні «Слобожанські барви», ( керівник – Юрій Надточий). Він же виконав пісню «Шлях до Шевченка». «Зоре моя вечірняя» прозвучала у виконанні Вікторії Чиж, «Бандуристе, орле сизий» – виконала Ольга Штика, «Не тополю високую» – співала Олена Обозна. Валерій Козупиця подарував пісню «Я українець», а «Враже» та «Єднаймося браття» – прозвучала у виконанні молодіжного вокального ансамблю «Елегія», ( керівник – Оксана Голубцова), «Вставай, Україно» – виконав жіночий вокальний ансамбль «Caramell», (керівник – Наталія Цигвінцева)

І на завершення – «Вітре буйний» та «Заповіт» від ансамблю народної пісні «Слобожанські барви», (керівник – Юрій Надточий)

В концерті також взяли участь Тетяна Сурган (скрипка), танцювальна група «Драйв dance» та хореографічний колектив «Сонечко», (керівник – Оксана Кравченко).