ПОСИЛЮЄМО СПІВПРАЦЮ і ЗАПРОШУЄМО НА КОНЦЕРТИ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ

Як відомо, саме музика лікує душу і тіло. Звук, ритм, музична гармонія безпосередньо впливають на наш емоційний стан. А психічне здоров’я – запорука здоров’я фізичного. Адже, як відомо, всі хвороби від нервів.

Тож, з метою підтримки та відновлення здоров’я, повернення до активного повноцінного суспільного життя, зміцнення та відновлення родинних та суспільно-корисних зав’язків учасників АТО, учасників бойових дій та інвалідів війни, хто брав участь у бойових діях на територіях інших держав, Сумська обласна філармонія підписала Меморандум з «Центром обслуговування учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей» про співпрацю.

Перш за все, йдеться про позитивний вплив музики на реабілітаційні процеси. Тож, запрошуємо українських захисників на концерти, де можна послухати, приміром, чарівні звуки органу, що несуть в собі дуже потужний енергетичний заряд; чи оркестр сучасної та старовинної музики «РЕНЕСАНС», мелодійні українські пісні у виконанні колективів та солістів філармонії.