80 РОКІВ СУМЩИНІ: СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ

Піснею «Наша Сумщина» в акапельному виконанні молодіжного вокального ансамблю «Елегія» розпочали святковий ювілейний концерт у Сумській обласній філармонії. Ведучі повідомили, що Указом президії Верховної Ради СРСР від 10 січня 1939 року утворена Сумська область.

Саме у свята, у дні, коли зимове сонце починає повертати на літо, люди вітають один одного з Новим роком, зичать радості, щастя, добра народилась Сумщина.

Тож, артисти філармонії вітали жителів піснями. Звичайно, співали про Сумщину, людей, які тут живуть, неймовірну красу краю і, безперечно, про кохання як джерело натхнення, стимул до життя, його зміст і наповнення.

Родзинкою концерту були пісні наших земляків. Зокрема, «Пісня про Суми» на слова відомого поета Олександра Вертіля, музика – Сергія Ліна, «Сумська мелодія» у виконанні заслуженого діяча мистецтв України Валерія Козупиці на слова знов-таки Олександра Вертіля.

Сумщина – це частина історії держави, тож лунали пісні, які славлять Україну.

«Наша доля козацькая не на папері писана…», – звучала українська народна пісня «Гарний козак, гарний» у виконанні ансамблю народної пісні «Слобожанські барви», керівник Катерина Дубина.

У концерті взяли участь видатні митці Сумщини – заслужений артист України Леонід Матвієнко, кращі колективи та виконавці області – дует Олени та Костянтина Обозних, Ольга Штика, жіночий вокальний ансамбль «Лада», Ірина Ященко, дует «Епіцентр» у складі Олександра Мірошника та Владислава Деменка, Юрій Надточий, Сергій Завгородній, Андрій Гололобов, танцювальний колектив «Sway», керівник Юрій Сергеєв.

Вінчала святковий концерт пісня «Моя Україна» у виконанні заслуженого працівника культури України Євгена Радченка та солістки філармонії Тетяни Ластовецької. Глялачі довго не відпускали артистів зі сцени. У залі лунали вигуки «Браво!»