ДНЮ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

У філармонії відбувся тематичний захід «Навіки єдина», присвячений 100-річчю прийняття Акту злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Усіх присутніх зі святом Соборності привітала заступник начальника управління культури обласної державної адміністрації Раїса Грицаєнко зазначивши, що на сьогодні, коли українці вкотре захищають свою незалежність на Сході, як ніколи потрібна єдність у країні. Вона відмітила роль закладів культури області, і, зокрема, філармонії в єднанні українського народу. Відзначила важливість поїздок артистів Сумської обласної філармонії в зону АТО для підняття бойового духу вояків і вручила Почесні грамоти Міністерства культури України за вагомий особистий внесок у розвиток музичного мистецтва, багаторічну сумлінну працю та високу професійну майстерність артистам філармонії – Оксані Голубцовій, керівнику молодіжного ансамблю «Елегія» та Олексію Липовому.

На честь Дня Соборності України у залі філармонії лунали українські народні, патріотичні, козацькі пісні у виконанні кращих колективів та митців Сумщини.