80-й ювілейний сезон для філармонії став аншлаговим

У концертній залі філармонії знову аншлаг –шанувальники музичного мистецтва зібрались на святковий концерт, присвячений закриттю 80-го ювілейного концертного сезону.

Ювілейний рік для закладу позначився цікавими мистецькими проектами, активною гастрольною діяльністю. З творчістю сумських артистів познайомились глядачі Івано-Франківська, Чернігова, Житомира, Запоріжжя, Львова, неодноразово артисти виїжджали на Схід України, піснею підтримуючи бойовий дух наших захисників.

Цьогоріч до філармонії приїздили маститі виконавці світового рівня, зокрема, народний артист України Володимир Кашуба, італійський диригент Сандро Наглія, двічі номінант Греммі американський піаніст Беніто Гонсалес та інші. До речі, камерному оркестру старовинної та сучасної музики «РЕНЕСАНС», у ювілейному сезоні виповнилось 35 років.

З нагоди свята артистів та працівників філармонії вітали представники влади та громадськості. Зокрема, Раїса Грицаєнко, заступниця начальника управління культури обласної адміністрації, відзначила, що кожна знакова подія в області знаходить відбиток у тематичних концертних програмах, які відбуваються не лише у стінах філармонії, а й на концертних майданчиках регіону. Вона вручила грамоти Кабінету міністрів України, обласної державної адміністрації, управління культури.

Концерти щодо закриття сезону продовжуватимуться цілий тиждень. 6 червня філармонія запрошує на естрадну програму «Україно, зорі твої сині», присвячену 80-річчю її утворення.