ПАНДЕМІЯ не ПЕРЕПОНА: СУМСЬКА ОБЛАСНА ФІЛАРМОНІЯ відкрила 82-й СЕЗОН

Майже півстоліття поспіль, 1 жовтня, у Всесвітній день музики філармонія відкриває концертний сезон.

Цьогоріч, на превеликий жаль, творчі плани відкоригувала складна ситуація з коронавірусом, та артисти філармонії не змінили свої традиції – о 18-00 розпочали концерт. Щоправда це було без глядачів. Однак, завдячуючи телеканалу АТВ, ми відзняли концерт. Наразі готується до ефіру відео версія, яку ми покажемо як у мережі інтернет, так і на телеканалі. Слідкуйте за анонсами.

Традиційно з днем музики усіх привітав колектив, що по праву вважається візитівкою Сумщини – лауреат міжнародних конкурсів, камерний оркестр старовинної та сучасної музики «РЕНЕСАНС», головний диригент – Борис ГОНЧАРЕНКО. У концерті узяли участь солісти філармонії Тетяна ЛАСТОВЕЦЬКА, Дар’я КОЧУРА, дебютувала талановита виконавиця, випускниця Одеської консерваторії Катерина ФЕСЕНКО, органісти Олександр ЖЕЛУДКОВ та Олена КОГУТ, класичне тріо – Лариса ІВАНОВА (віолончель), Валентина МАКАРОВА (скрипка) та Олена АНТОНЕЦЬ (ф-но).
Звучали твори Дж.Россіні. І.Штрауса Ф. Легара. Л.Бетховена І Брамса.

У рамках відкриття сезону запланована ціла декада музики – це різножанрові концерти – класика, джаз, естрада, академічний вокал.

Плануємо повторити концерт вживу, і маємо надію, що це станеться зовсім скоро, дорогі наші глядачі!!!

НАГАДУЄМО: З метою запобігання поширення хвороби (COVID – 19), концерти у приміщенні КЗК СОР «Сумська обласна філармонія» призупинено з 29 вересня по 13 жовтня 2020 року включно.