«ПІСНЯ – ЦЕ КОЛИ ДУША СПОВІДАЄТЬСЯ»

Незважаючи на надскладну ситуацію у нашій країні, митці Сумської обласної філармонії продовжують нести культурну варту і наповнювати серця і душі українців теплом і світлом, підтримувати культурний вогонь, який здатен розтопити найміцнішу кригу, зрушити найважче каміння, розігнати найчорніші хмари на нашому видноколі ??

Концерт за участі творчих колективів та естрадних виконавців філармонії «Пісні буремного сьогодення», приурочений до закриття 83-го концертного сезону, наскрізь пронизаний патріотичними піснями, які, до слова, по праву можна назвати й світовими хітами, що свідчить про надзвичайну підтримку України усім цивілізований світом.

Кожна пісня концерту – це втілення думок українців: «Я не хочу війни», «Не брати, а кати» тощо. Серед пісенної палітри, звичайно, чільне місце посідають пісні – заклики, чи, радше, пісні – молитви за життя українських захисників – «Повертайся живим», «Не сумуй», «Хлопці, будем жити»”. Загальну динамічність концерту забезпечив танцювальний колектив філармонії «Драйв Денс».

Усі учасники концерту, його слухачі і глядачі, усі українці точно знають «Нашу свободу ніхто не порушить!», «Вільною буде наша Україна!»??