«АРАМІСУ» 30-років

Джаз-фьюжн бенд «Араміс» Сумської обласної філармонії – один з найвідоміших джазових колективів України з власною історією та яскравим самобутнім стилем. За 30 років свого існування колектив створив низку концертних програм, до яких поряд з джазовою класикою увійшли обробки творів різних композиторів (від Баха до П’яццоли), джазові cover’и відомих пісень, а також авторські інструментальні композиції. Свідченням визнання внеску гурту у розвиток вітчизняного джазового мистецтва стало включення композиції «Червоний барон» у виконанні «Арамісу» до першої в історії незалежної України серії вінілових платівок «Колекція українського джазу».

«Араміс» – лауреат численних міжнародних джазових фестивалів в Україні та за кордоном.
Тривалий час керівником гурту був відомий композитор, піаніст, аранжувальник, педагог, заслужений діяч мистецтв України Володимир ПРИХОЖАЙ. Сьогодні керівником ансамблю є наймолодший його учасник, надзвичайно талановитий і вже досить досвідчений Володимир ФРИК. Під час активної фази війни йому вдалося зібрати оновлений склад «Арамісу», який за короткий термін часу підготував концертну програму.
Щойно «АРАМІС» повернувся з Польщі, де артисти дали благодійні концерти по збору коштів на реабілітацію людей , які постраждали внаслідок бойових дій у Сумському регіоні.

В ювілейному концерті до 30-річчя утворення джазового колективу джаз-фьюжн бенд «Араміс» взяли участь музиканти, які були учасниками ансамблю протягом його існування та музиканти- друзі колективу.

За високий рівень музично-виконавської майстерності, фахового професіоналізму та з нагоди 30-річного ювілею від дня утворення ансамблю учасники гурту отримали грамоти.