«Я ОБИРАЮ ЛЮБОВ»

Півтори години, як одна мить. У Сумській обласній філармонії відбувся аншлаговий концерт співака, композитора, заслуженого діяча мистецтв України Валерія КОЗУПИЦІ.

«Я обираю любов». У програмі кращі пісні про кохання українських композиторів та авторські твори.
«Я обираю любов», « Люби до забуття», «Кохана», дует з Ольгою ШТИКОЮ «Берег любові» нікого в залі не залишили байдужим. Квіти, овації вигуки «браво»…

Сподобались і авторські твори – «Пісня про перший клас», де маестро згадав свої кращі юні роки. Цікавим був виступ разом з солісткою та хором сумської музичної школи №3 з піснею «Юності пора».

Полонили серця глядачів «Сумська мелодія», «Росте черешня в мами на городі, «Рідний батьку» у виконання з ансамблем народної пісні «СЛОБОЖАНСЬКІ БАРВИ»

Актуальними були пісні про наше сьогодення – дуетне виконання разом з Євгеном РАДЧЕНКОМ «Мій брат», « Я так хочу додому». Спільний дует з Юрієм НАДТОЧИЄМ «Так хочеться жити»

Не обійшлось і без «Червоної рути».

Як подяка співаку, була грамота від директорки філармонії Тетяни ЛАСТОВЕЦЬКОЇ. Вона побажала маестро здравія, натхнення, нових пісень. Співак також отримав відзнаки від обласного комітету профспілки культури та УПЦ.