«РЕНЕСАНС» та ЮНІ ДИРИГЕНТИ

1 червня у залі Сумської обласної філармонії відбувся заключний концерт за участі нашого камерного оркестру старовинної та сучасної музики «РЕНЕСАНС» та юних диригентів.

Вже протягом тижня у Сумах тривали майстер класи з диригування , в яких взяли участь Вікторія ЖАДЬКО – заслужена артистка України, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, диригентка. Микита ПОЛЯКОВ (Харків) – учасник майстер класу, який наразі є головним диригентом камерного оркестру старовинної та сучасної музики «РЕНЕСАНС», Анастасія ГАЛІЗОВА (Дніпро) та Дарія ШЕВЧЕНКО (Суми).

Юні диригенти мали можливість працювати з нашим оркестром старовинної та сучасної музики «РЕНЕСАНС» і показати сумчанам свою роботу на заключному концерті. Така подія відбувається вперше в нашому місті, і, навіть, в Україні.
Концерт присвячений 85-річчю з дня народження видатного диригента й педагога Алліна Власенка та Міжнародному дню захисту дітей.

Співпраця з натхненною, незламною, творчою молоддю – новий подих, нові ідеї, нові задуми є важливим в наш час. Разом з ними ми активно залучаємо глядача до плекання музики.