АРТ-ДВОРИК СОФ ВІДКРИТО

Нарешті це сталось!!! 2 червня, До Дня захисту дітей, ми відкрили наш мистецький арт-простір святковою програмою «РОДИННИЙ ВЕЧІР у МИСТЕЦЬКОМУ ДВОРИКУ».

Зібрались діти і батьки, щоб разом насолодитися звуками прекрасної музики, що лине неначе з небес, наповнюючи тепле повітря літнього вечора чарівністю і неперевершеними емоціями.

Філармонія – це не просто головна концертна зала нашого міста, це – мека класичної музики, де в руках талановитих музикантів оживають музичні інструменти, створюючи неперевершену мелодію. І кожен музичний інструмент має свій голос. Тож, діти почули скрипку, баян, фортепіано, саксофон.

Варто зазначити, малечі дуже подобалось – красиво, весело, затишно. Чудова ігрова програма: флешмоби, руханки, розіграші квитків на концерти, і, звичайно, пісні. Діти веселились, співаючи разом з артистами. А щодо танців, не втримувались, пускались у танок навіть батьки.

Червень запрошує на концерти у гостинний та затишний арт-простір Сумської обласної філармонії.

Концерти відбуватимуться просто неба!!! Слідкуйте за нашими анонсами.

Квитки на концерти можна придбати у касі філармонії за адресою Петропавлівська,63, або онлайн: https://sumy.kontramarka.ua/uk