ФІЛАРМОНІЯ ВІТАЛА У ДЕНЬ СОБОРНОСТІ ПІСНЯМИ

Піснею «Рідна Україна» у виконанні вокалістки Ольги ЩТИКИ у обласній філармонії розпочались урочистості до Дня Соборності України.

22 січня – визначна дата для українців – День ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно -Української Народної Республіки. Саме цього дня 99 років тому збулася віковічна мрія українського народу жити однією родиною на рідній землі. Тож, керівники області привітали присутніх у залі з цією подією та кращих відзначили за вагомий особистий внесок у розвиток Сумщини та з нагоди свята.

Цього дня на сцені співали заслужений артист України Леонід Матвієнко, заслужений працівник культури України Євген Радченко, Олена Грицьків, Ірина Ященко, Олександр Мірошник, Олена та Костянтин Обозні, грали інструменталісти Андрій Гололобов (саксофон) та Олександр Ященко (труба). Лейтмотив концерту: «Ми українці – великий і єдиний народ!»

У програмі концерту виступав аматорський вокальний чоловічий ансамбль «Посульські козаки» Пустовійтівського районного будинку культури Роменського району, керівник якого цього дня отримав звання заслужений працівник культури України.