«ВІН ВІДЧУВАВ ОРГАН…»

 Рік потому пішов у вічність талановитий музикант, відомий органіст, заслужений артист України Михайло Чичерін. У філармонії відбувся концерт пам’яті видатного митця.

Михайло Чичерін народився у Санкт – Петербурзі 1956 року, однак з появою у нас органу переїздить до Сум. І відтоді, творче життя музиканта пов’язане із Сумською обласною філармонією. Власне, саме на Сумщині він заявив про себе як органіст, коли 2-го вересня 1989-го року на відкритті органної зали зіграв свій перший сольний концерт.

«Він відчував орган. Він не уявляв свого життя без музики. Це була людина, для якої інструмент був часткою душі, часткою життя», – зазначив у своїй промові директор філармонії Олександр Даниленко, який на той час очолював органну залу.

У програмі пам’ятного вечора класичні твори у виконанні органіста Олександра Желудкова, лауреата республіканського конкурсу камерного оркестру старовинної та сучасної музики «Ренесанс», головний диригент заслужена артистка України Людмила Стичук, виступи Олександра Ященка (труба), вокалістів Тетяни Ластовецької, Сергія Завгороднього, Федора Руденка.