НА СЦЕНІ ФІЛАРМОНІЇ ВИСТУПАЛА ГРУПА «БАГРАМ»

У Сумській обласній філармонії відбулись урочистості на честь вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У залі зібрались воїни-інтернаціоналісти, ветерани афганської війни, члени їх родин, жителі міста, аби разом згадати події 29-річної давнини – вивід радянських військ з Афганістану, пом’янути загиблих, і привітати тих, хто залишився живим.

Ветеранів афганської війни вітали керівники області та міста. Відзначали їх активну громадську діяльність, участь у патріотичному вихованні молоді, дякували за те, що і сьогодні захищають наші рубежі на Сході країни.

Цього дня на сцені філармонії виступала група Українського союзу ветеранів Афганістану «БАГРАМ», яка є лауреатом численних пісенних конкурсів. Учасники групи воювали у 345-му окремому парашутно-десантному полку, і, саме героїзму бійців цього з’єднання режисер Федір Бондарчук присвятив свій фільм «9-та рота».

Співали пісні про військове братство, друзів, сльози матерів.

Від філармонії всіх присутніх у залі вітали заслужений артист України, учасник бойових дій в Афганістані Леонід Матвієнко, вокалістка Ірина Ященко та заслужений працівник культури України Євген Радченко.